Technický inžinier

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- spolupráca pri zavádzaní výrobných procesov,
- zabezpečovanie a organizovanie technologickej prípravy strojárskej výroby, navrhovanie usporiadania strojov a prípravkov, toku materiálu, nadväznosti pracovísk a ostatných technických podmienok,
- overovanie nových postupov výroby, spolupráce na realizácii technologických zmien a inovačných aktivít,
- zabezpečovanie technickej prípravy zmien sortimentu a zavádzanie nových výrobkov,
- vykonávanie technického dozoru na pracoviskách, kontrola dodržiavania technologických postupov,
- spolupráca pri zabezpečení certifikácie strojov a zariadení pochádzajúcich z krajín mimo EÚ
- zabezpečovanie operatívneho nákupu operačného náradia, náhradných dielov, výroby strojných dielov u externých dodávateľov

Informácie o výberovom konaní
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štrukturovaným životopisom v SJ a AJ na uvedenú mailovú adresu.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.
V žiadosti uveďte, prosím, súhlas s evidovaním osobných údajov vo firemnej databáze. V opačnom prípade bude Vaša žiadosť skartovaná.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
technické

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz
B

Osobnostné predpoklady a zručnosti
skúsenosti na podobnej pozícií výhodou
schopnosť dorozumieť sa v AJ
technické myslenie

Miesto práce
Považská Bystrica

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu